Autopůjčovny v Praze

Autopůjčovna Leoš Labuta

ověřená autopůjčovna Ověřená autopůjčovna pana Leoše Labuty, která nabízí především osobní vozidla Škoda Fabia, Škoda Octavia a Škoda Superb. Výhodou jsou příjemné ceny, neomezený počet ujetých kilometrů, možnost cestovat do zahraničí a možnost přistavení/odstavení vozu po Praze.

Autopůjčovna Praha s.r.o.

ověřená autopůjčovna Ověřená Autopůjčovna Praha s.r.o. se specializuje na zánovní auta do 3.5tuny. Výhodou jsou férové ceny, bonusový program a nadstandardně vybavená auta.

Autopůjčovna Golem

ověřená autopůjčovna Ověřená autopůjčovna Golem, která se specializuje především na pronájem dodávek, užitkových vozidel a mikrobusů. Opět bez omezených kilometrů a s perfektními informacemi přímo na webových stránkách. Ve vozovém parku najdete vozidla Fiat, Ford, Iveco a také Mercedes Benz.

Autopůjčovna v Praze

ověřená autopůjčovna Ověřená Autopůjčovna v Praze .com se specializuje na zánovní auta do 3.5tuny. Výhodou jsou férové ceny, bonusový program a nadstandardně vybavená auta.

Půjčovna minibusů

ověřená autopůjčovna Ověřená půjčovna minibusů v Praze se specializuje na zánovní minibusy do 3.5tuny. Výhodou jsou férové ceny nadstandardně vybavená auta.

Ověřené autopůjčovny vám pomáhají

info Máte vlastní zkušenost s autopůjčovnou v Praze? Napište nám o ni a my ji zařadíme do ověřeného seznamu autopůjčoven. Ať už to je dobrá či špatná zkušenost, sem s ní. Doporučením dobré autopůjčovny uděláte radost nejenom těm, kteří vůz poptávají, ale i samotné autopůjčovně, která bude za doporučení ráda. V případě negativní zkušenosti se kterou nás informujete budeme návštěvníky těchto stránek informovat o vašem problému a tím zabráníte dalším potížím.